Spodobała Ci się któraś z moich toreb?
Chciałabyś mieć torbę wyjątkową, niebanalną ?
Napisz :catinabagg@gmail.com
Kto pyta, nie błądzi :)

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Marzenie

Zima rozgościła się na dobre. W ciągu ostatnich dwóch dni, byłam zmuszona kilka razy biegać z łopatą.  Rano odśnieżanie, po to żeby w południe znowu odkopywać podwórko...a wieczorem powtórka z "rozrywki". Taka niekończąca się opowieść ;) Trzeba "wyskoczyć" do sklepu?....a proszę bardzo, tylko z samochodu trzeba zwalić białe czapy, odmrozić szyby....ufffff  i jeszcze walka z bramą, bo wzięła i zamarzła. Noooooo.......nie lubię zimy i już.
Marzy mi się słoneczko, zielona trawa, kwitnące kwiecie, świergolenie ptasząt.
I tak trochę pod te marzenia, dzisiejsza aplikacja.

Wyglądamy przez okno...i co widzimy?...Lazur nieba, delikatne obłoki płynące w dal. Słońce ogrzewa swymi promieniami łąki i pola.
I te strzeliste cyprysy......
Domostwa z zamkniętymi okiennicami, chronią swoje wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem. Znajdziemy tam delikatny chłód, wytchnienie po spacerze.
Toskania...moje odległe wspomnienie z pobytu we Włoszech.
Rozpalona słońcem ziemia, delikatny, orzeźwiający powiew wiatru. Och...byle do wiosny :)
Torba jest uszyta z ciemnej, brązowej skóry, która stanowi świetny kontrast dla aplikacji.Podszewka w tej torbie jest równie "słoneczna" jak sam widok. Pomarańczowo- żółta krata, wypełnia słońcem wnętrze torby.
Beata

4 komentarze:

 1. Faktycznie bardzo, bardzo słoneczna torba... rozjaśnia nam zimę. Chociaż dzisiaj u nas taka lepsza jej odsłona, słoneczko świeci, jest pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekstra!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że będzie mnie na ciebie stać, bo tworzysz takie piękności, że aż kusi, żeby zamówić :) A jak nie, to będę twoją wierną fanką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Jeśli jakaś torba spodobała Cię i chcesz ją posiadać, napisz do mnie :)

   Usuń

Dziękuję za wizytę i cieszę się, że zainteresował Cię mój wpis.
Pozdrawiam Beata :)